Onze Leerkrachten

Maak nader kennis met het enthousiaste team van CBS ’t Kompas.

Meester David Hulshof

directie@kompaswerkendam.nl

directeur (ma-do)

Juf Joyce Bergsma

j.bergsma@kompaswerkendam.nl

interne begeleider (ma-wo)

Juf Marjo Goelema

m.goelema@kompaswerkendam.nl

interne begeleider (di-do)

Juf Karin Schenzel

k.schenzel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2a (ma,di)

Juf Rianne Goes

r.goes@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2a (wo-vr)

Juf Romy Sterrenburg

r.sterrenburg@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2b (di-vr)

juf Liesbeth van den Heuvel

l.vandenheuvel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2b (ma) leerkracht groep 1c (do,vr)

juf Diane Bassa

d.bassa@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1c (ma,di)

Juf Mirjam Schmidt

m.schmidt@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3a (ma,di)

Juf Annelies van Leeuwen

a.vanleeuwen@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3a (wo,do,vr)

Juf Willeke Boelhouwers

w.boelhouwers@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3/4b (wo, do, vr)

Juf Rosalie Herkelman

r.herkelman@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3/4b (ma, di) leerkracht groep 5 (wo) leerkracht groep 6a (vr)

Juf Cora de Ruijter

c.deruijter@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4a (ma-wo)

Juf Esther Muilwijk

e.muilwijk@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4a (do,vr)

Juf Margo Klijn

m.klijn@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 5 (ma,di,do,vr)

Juf Rachelle Verheij

r.verheij@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6a (ma-do)

Juf Ellen de Koeijer

e.dekoeijer@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 7a (ma, di)

Juf Yoke Katerberg

y.katerberg@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 7a (wo-vr)

Juf Miranda van Andel

m.vanandel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6/8b (ma, di, do, vr)

Juf Karen de Boer

k.deboer@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 8a (ma, di, wo, vr)

Juf Lianne de Jong

l.kloots@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6/8b (wo) leerkracht groep 8a (do) leerkracht plusgroep teamleider

Juf Rianne Nieuwkoop

r.nieuwkoop@kompaswerkendam.nl

remedial teacher (di-do)

Meester Jasper van ’t Verlaat

j.van'tverlaat@kompaswerkendam.nl

onderwijsassistent