Ons team

Maak nader kennis met het enthousiaste team van CBS ’t Kompas.

Meester David Hulshof

directie.kompas@destroming.eu

directeur (ma-do)

Juf Lianne de Jong

lianne.dejong@destroming.eu

teamleider, leerkracht groep 8 (do)

Juf Joyce Bergsma

joyce.bergsma@destroming.eu

interne begeleider (di)

Juf Marjo Goelema

marjo.goelema@destroming.eu

interne begeleider (di)

Juf Rianne Nieuwkoop

rianne.nieuwkoop@destroming.eu

interne begeleider

Juf Caroline Smits

caroline.smits@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (ma, di, vr om de week)

Juf Rianne Goes

rianne.goes@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (wo, do, vr om de week)

Juf Diane Bassa

diane.bassa@destroming.eu

leerkracht groep 1/2b (ma-vr)

Juf Karin Schenzel

karin.schenzel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2c (ma, di)

Juf Liesbeth van den Heuvel

liesbeth.vandenheuvel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2c (wo-vr)

Juf Mirjam Schmidt

mirjam.schmidt@destroming.eu

leerkracht groep 3a (ma, di)

Juf Annelies van Leeuwen

annelies.vanleeuwen@destroming.eu

leerkracht groep 3a (wo-vr)

Juf Willeke Boelhouwers

willeke.boelhouwers@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (ma-wo)

Juf Rosalie Herkelman

rosalie.herkelman@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (do, vr) leerkracht groep 5 (ma, di)

Juf Cora de Ruijter

cora.deruijter@destroming.eu

leerkracht groep 4a (ma, di, wo om de week)

Juf Esther Muilwijk

esther.muilwijk@destroming.eu

leerkracht groep 4a (wo om de week, do, vr)

Juf Anieke Dalm

anieke.dalm@destroming.eu

leerkracht (in opleiding) groep 5 (wo om de week, do, vr)

Juf Margo Klijn

margo.klijn@destroming.eu

leerkracht groep 5 (wo om de week)

Juf Rachelle Verheij

rachelle.verheij@destroming.eu

leerkracht groep 6 (di-vr)

Juf Annick van der Meijden

annick.vandermeijden@destroming.eu

leerkracht groep 7a (ma-vr)

Juf Miranda van Andel

miranda.vanandel@destroming.eu

leerkracht groep 5b/7b (di, do, vr) leerkracht groep 6 (ma)

Meester Robin Duizer

robin.duizer@destroming.eu

leerkracht (LIO) groep 5b/7b (ma, wo)

Juf Karen de Boer

karen.deboer@destroming.eu

leerkracht groep 8 (ma, di, wo, vr)

Juf Ellen de Koeijer

ellen.dekoeijer@destroming.eu

leerkracht plusgroep

Juf Antoinette van Deelen

antoinette.vandeelen@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Apolonia Versteeg

apolonia.versteeg@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Hannelies Marinissen

hannelies.marinissen-hak@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Romy Sterrenburg

romy.sterrenburg@destroming.eu