Ons team

Maak nader kennis met het enthousiaste team van CBS ’t Kompas.

Meester David Hulshof

directie.kompas@destroming.eu

directeur (ma-do)

Juf Lianne de Jong

lianne.dejong@destroming.eu

teamleider (di, vr) leerkracht plusgroep (ma) leerkracht groep 6/8b (wo) leerkracht groep 8a (do)

Juf Joyce Bergsma

joyce.bergsma@destroming.eu

interne begeleider (ma-wo)

Juf Marjo Goelema

marjo.goelema@destroming.eu

interne begeleider (di-do)

juf Diane Bassa

diane.bassa@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (ma,di) leerkracht groep 1c (do,vr)

Juf Rianne Goes

rianne.goes@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (wo-vr)

Juf Karin Schenzel

karin.schenzel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a

Juf Romy Sterrenburg

romy.sterrenburg@destroming.eu

leerkracht groep 1/2b (ma-do)

juf Liesbeth van den Heuvel

liesbeth.vandenheuvel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2b (vr) leerkracht groep 1c (ma,di)

Juf Mirjam Schmidt

mirjam.schmidt@destroming.eu

leerkracht groep 3a (ma,di)

Juf Annelies van Leeuwen

annelies.vanleeuwen@destroming.eu

leerkracht groep 3a (wo-vr)

Juf Willeke Boelhouwers

willeke.boelhouwers@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (wo, do, vr)

Juf Rosalie Herkelman

rosalie.herkelman@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (ma, di) leerkracht groep 5 (wo) leerkracht groep 6a (vr)

Juf Cora de Ruijter

cora.deruijter@destroming.eu

leerkracht groep 4a (ma-wo)

Juf Esther Muilwijk

esther.muilwijk@destroming.eu

leerkracht groep 4a (do,vr)

Juf Margo Klijn

margo.klijn@destroming.eu

leerkracht groep 5 (ma,di,do,vr)

Juf Rachelle Verheij

rachelle.verheij@destroming.eu

leerkracht groep 6a (ma-do)

Juf Ellen de Koeijer

ellen.dekoeijer@destroming.eu

leerkracht groep 7a (ma, di)

Juf Yoke Katerberg

yoke.katerberg@destroming.eu

leerkracht groep 7a (wo-vr)

Juf Miranda van Andel

miranda.vanandel@destroming.eu

leerkracht groep 6/8b (ma, di, do, vr)

Juf Karen de Boer

karen.deboer@destroming.eu

leerkracht groep 8a (ma, di, wo, vr)

Juf Rianne Nieuwkoop

rianne.nieuwkoop@destroming.eu

remedial teacher (di-do)

Meester Jasper van ’t Verlaat

jasper.vantverlaat@destroming.eu

onderwijsassistent