Ons team

Maak nader kennis met het enthousiaste team van CBS ’t Kompas.

Meester David Hulshof

directie.kompas@destroming.eu

directeur (ma-do)

Juf Joyce Bergsma

joyce.bergsma@destroming.eu

interne begeleider (di)

Juf Rianne Nieuwkoop

rianne.nieuwkoop@destroming.eu

interne begeleider (di, wo, do)

Juf Caroline Smits

caroline.smits@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (ma, di, vr)

Juf Rianne Goes

rianne.goes@destroming.eu

leerkracht groep 1/2a (wo, do)

Juf Diane Bassa

diane.bassa@destroming.eu

leerkracht groep 1/2b (ma-vr)

Juf Karin Schenzel

karin.schenzel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2c (ma, di)

Juf Liesbeth van den Heuvel

liesbeth.vandenheuvel@destroming.eu

leerkracht groep 1/2c (wo-vr)

Juf Mirjam Schmidt

mirjam.schmidt@destroming.eu

leerkracht groep 3a (ma, di)

Juf Annelies van Leeuwen

annelies.vanleeuwen@destroming.eu

leerkracht groep 3a (wo-vr)

Juf Caroline Kruikemeijer

caroline.kruikemeijer@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (ma-do)

Meester Jasper van ’t Verlaat

jasper.vantverlaat@destroming.eu

leerkracht groep 3/4b (do, vr)

Juf Cora de Ruijter

cora.deruijter@destroming.eu

leerkracht groep 4/5a (ma, di, wo om de week)

Juf Esther Muilwijk

esther.muilwijk@destroming.eu

leerkracht groep 4/5a (ma, di, wo om de week)

Juf Romy Sterrenburg

romy.sterrenburg@destroming.eu

leerkracht groep 4/5a (wo om de week, do, vr)

Juf Melanie Faber

melanie.faber@destroming.eu

leerkracht groep 5b (ma, di, vr)

Juf Margo Klijn

margo.klijn@destroming.eu

leerkracht groep 5b (wo, do, vr)

Juf Rosalie Herkelman

rosalie.herkelman@destroming.eu

leerkracht groep 6a (ma-do)

Juf Julia Groenewoud

julia.groenewoud@destroming.eu

leerkracht groep 6a (ma, vr)

Juf Miranda van Andel

miranda.vanandel@destroming.eu

leerkracht groep 7 (ma, di, wo, vr)

Juf Marita de Meijer

marita.demeijer@destroming.eu

leerkracht groep 7 (do) leerkracht plusgroep

Juf Karen de Boer

karen.deboer@destroming.eu

leerkracht groep 6/8 (ma, di, wo) teamleider bovenbouw

Juf Apolonia Versteeg

apolonia.versteeg@destroming.eu

leerkracht groep 6/8 (wo, do, vr)

Juf Annick van der Meijden

annick.vandermeijden@destroming.eu

leerkracht groep 8a (ma-vr)

Juf Lianne van Vliet

lianne.vanvliet@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Hannelies Marinissen

hannelies.marinissen-hak@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Lotte Vink

lotte.vink@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Patricia Verschoor

patricia.verschoor@destroming.eu

onderwijsassistent

Juf Corlinda van Houwelingen

corlinda.vanhouwelingen@destroming.eu

begeleider leerachterstanden

Juf Rachelle Verheij

rachelle.verheij@destroming.eu

leerkracht (zwangerschapsverlof)

Juf Willeke Boelhouwers

willeke.boelhouwers@destroming.eu

leerkracht

Juf Lianne de Jong

lianne.dejong@destroming.eu

teamleider (zwangerschapsverlof)