Onze Leerkrachten

Maak nader kennis met het enthousiaste team van CBS ’t Kompas.

Meester David Hulshof

directie@kompaswerkendam.nl

directeur (ma-do)

Juf Joyce Bergsma

j.bergsma@kompaswerkendam.nl

interne begeleider (ma-wo)

Juf Marjo Goelema

m.goelema@kompaswerkendam.nl

interne begeleider (di-do)

Juf Rianne Goes

r.goes@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2a (wo-vr)

Juf Mirjam Schmidt

m.schmidt@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2a (ma,di)

Juf Romy Sterrenburg

r.sterrenburg@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2b (di-vr)

juf Liesbeth van den Heuvel

l.vandenheuvel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1/2b (ma) leerkracht groep 1c (do,vr)

Juf Karin Schenzel

k.schenzel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 1c (ma,di)

Juf Willeke Boelhouwers

w.boelhouwers@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3 (di-do)

Juf Ellen de Koeijer

e.dekoeijer@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 3 (ma,vr) teamleider onderbouw

Meester Kees Klop

k.klop@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4a (wo-vr) leerkracht groep 6 (di)

Juf Cora de Ruijter

c.deruijter@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4a (ma,di) leerkracht groep 5 (wo)

Juf Annelies van Leeuwen

a.vanleeuwen@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4b (ma,di,vr)

Juf Marita de Meijer

m.demeijer@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 4b (wo,do)

Juf Margo Klijn

m.klijn@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 5 (ma,di,do,vr)

Juf Esther Smedinga

e.smedinga@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6 (di) leerkracht groep 6/7 (vr)

Juf Miranda van Andel

m.vanandel@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6 (ma,wo-vr)

Juf Rachelle Verheij

r.verheij@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 6/7 (ma-vr)

Juf Yoke Katerberg

y.katerberg@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 7 (ma-do)

Juf Karen de Boer

k.deboer@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 8 (ma-wo,vr)

Juf Lianne Kloots

l.kloots@kompaswerkendam.nl

leerkracht groep 7 (vr) leerkracht groep 8 (do) leerkracht plusgroep teamleider bovenbouw

Juf Rianne Nieuwkoop

r.nieuwkoop@kompaswerkendam.nl

remedial teacher (di-vr)

Juf Rianne Dekker

r.dekker@kompaswerkendam.nl

begeleider nieuwkomers